ВЕСЕЛА КАРУСЕЛЬ
НА КОЖНОМУ ЗАНЯТТІ Є ОБОВЯЗКОВИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ ІГРИ-ВПРАВИ:

Ігри-вправи проводяться на рухову активність і фізичний розвиток. Вони сприяють розвитку всіх груп кісток (зокрема хребта), м'язів і суглобів, а також покращує витривалість, швидкість, спритність та координацію рухів дитини.

Окрім цього, ігри-вправи сприяють розвитку образного мислення, естетичного сприйняття і смаку. Ігри-вправи включають танці, виготовлення найрізноманітніших поробок та вистави лялькового театру.
Комплексне годинне заняття для дітей від 1,5 до 4 років, що підвищує рівень їх самостійності. Заняття охоплює всі важливі аспекти і елементи навчання і розвитку - інтелектуальний, творчийй, фізичний і психологічний. Заняття проводяться для дітей з мамами (татами, нянями, бабусями).
Наші заняття вирішують важливі завдання індивідуальної освіти і виховання кожної дитини! Розширення досвіду позитивного спілкування і співпраці дітей один з одним за дуже короткі строки сприятиме гармонічному розвитку Вашої дитини.

Ви почнете помічати поліпшення загального стану Вашої дитини і Вашого власного стану як в емоційному, так і у фізичному плані!

Давайте пізнавати цей світ разом!
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ
НАШІ КОНТАКТИ
Київ,
вул. Миколи Голего 7В
096 91 23 008
099 37 65 437
Abcschastya@gmail.com
Пн.-Пт. 08:30-19:00
Ми у соціальних мережах:
© 2021
Азбука Щастя SCHOOL
Made on
Tilda