ДИТЯЧИЙ САДОК
Дитячий садок в «Азбука Щастя» - групи короткотривалого перебування для дітей від 2 до 7 років. Сад працює з 8:00 до 19:00. Програма перебування передбачає фізичний, інтелектуальний, творчий розвиток, розвиток мови, прогулянки і розваги, поступове виховання самостійності та емоційне відокремлення від мами, набуття навичок спілкування в колективі.
Наш садок – це дитячий садок сімейного типу з діточками різного віку. Малюки тягнуться за старшими, а старшенькі, навпаки, навчаються відповідальності, емпатії, співпереживання, радіють успіхам молодших друзів. Розвиваючі заняття проходять окремо для кожної вікової групи. Програма «Я Сам» - вірний шлях до саморозвитку ваших дітей, у яких з народження закладено прагнення до самовдосконалення.
Наші педагоги допоможуть вашому малюку пізнавати світ у власному темпі і напрямку. Ігрова форма навчання, можливість вільної роботи в просторі групи, а також спеціально створене дидактичне і розвиваюче середовище, допоможуть направити вроджену дитячу допитливість і радість спілкування на власний розвиток Вашої дитини.
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ
НАШІ КОНТАКТИ
Київ,
вул. Миколи Голего 7В
096 91 23 008
099 37 65 437
Abcschastya@gmail.com
Пн.-Пт. 08:30-19:00
Ми у соціальних мережах:
© 2021
Азбука Щастя SCHOOL
Made on
Tilda