ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ
Авторський курс, який розроблявся і удосконалювався досвідченим педагогом випереджаючого розвитку дітей Г. Р. Кандибуром. Це – ефективний та комплексний курс підготовки майбутніх школярів..
Вік - з 4 років!
Наші курси - це в рівній мірі курси і для дітей, і для батьків.
Як показує педагогічна практика, найкращі вчителі для кожної дитини - це його батьки. Але для цього вони повинні бути озброєні відповідними методиками і навчальними матеріалами, а також мати можливість обмінюватися досвідом і отримати педагогічний супровід. Ці навички можна удосконалити на наших заняттях.
Програма складається з восьми спеціальних курсів. Кожен з цих восьми спеціальних курсів – унікальний. Спеціальні курси включають у себе більше 200 унікальних ігор-вправ. Аналогів нашого комплексу посібників «Я хочу вчитися!» сьогодні немає ніде в світі.
Ми знаємо, що можливості дітей безмежні. Кожна дитина є маленьким Генієм, чиїм досягненнями ми не перестаємо захоплюватися та дивуватися! У нас Ви отримаєте не тільки доступ до унікальних методик для різнобічного розвитку дітей, а також знайдете справжніх друзів серед колег-батьків і наших педагогів.
Чекаємо Вас і Ваших діток з нетерпінням!
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ
НАШІ КОНТАКТИ
Київ,
вул. Миколи Голего 7В
096 91 23 008
099 37 65 437
Abcschastya@gmail.com
Пн.-Пт. 08:30-19:00
Ми у соціальних мережах:
© 2021
Азбука Щастя SCHOOL
Made on
Tilda